Wycinanie tła ze zdjęcia
usuwanie tła zdjęć
szparowanie
białe tło do zdjęć
zmiana tła na fotografii

zdjęcie przedstawia wózek przed i po wycinaniu tła Zaprezentuj swoje produkty – wycinanie tła ze zdjęcia pozwala na lepszą ekspozycję przedmiotów, modeli i wszelkich innych rzeczy, na które chciałbyś zwrócić uwagę odbiorcy. Zabieg ten jest stosowany przez wszystkie czołowe marki niezależnie od branży, w której działają. Wycięty element możesz wykorzystać przy tworzeniu katalogów produktowych, grafik reklamowych oraz innych materiałów związanych z Twoją działalnością.

Szparowanie – wycinanie zdjęć

Wycinanie tła z obrazków to inaczej szparowanie lub izolacja obiektów. Polega na całkowitym wycięciu elementu lub modela z obrazka i eliminacji tła. Plik, który otrzymasz, będzie zawierał sam wycięty przedmiot – możesz go nanieść na dowolne tło lub grafikę.

Szparowanie.pl – dokładne wycinanie tła z obrazków i zdjęć

Efekt izolacji jest uzależniony od czynników takich jak zastosowana technika oraz umiejętności grafika realizującego zlecenie. Wiemy, że przy wycinaniu liczy się dbałość o każdy detal, dlatego dokładnie wycinamy każdy przedmiot. Współpraca naszej firmy z wiodącymi markami lokalnymi i zagranicznymi, jest najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonej przez nas usługi. Kolejnym potwierdzeniem jest zdjęcie poglądowe, które otrzymasz gratis po przesłaniu nam plików do wyceny. Zobacz, jak wygląda profesjonalne wycinanie przedmiotów.

Wycinanie tła – ile kosztuje?

Ile kosztuje szparowanie? Cena jest uzależniona od poziomu trudności danego zlecenia. W wypadku szparowania prostych przedmiotów wynosi ona zaledwie dwa złote i rośnie wraz z poziomem trudności zlecenia. Na wycenę mają wpływ również takie czynniki jak rozdzielczość i ilość zdjęć w paczce do wycięcia. Dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy do przesłania nam plików – w zamian otrzymasz gratisowe zdjęcie poglądowe oraz niezobowiązująca wycenę. Aby zlecić nam realizację usługi, nie musisz zakładać konta na naszej stronie. Maksymalna wielkość przesyłanej paczki zdjęciowej to 500 Mb – nie ma ograniczeń w kwestii ilości przesyłanych paczek zdjęciowych.

Wycinanie zdjęcia online – ekspresowa realizacja zlecenia

Każde zlecenie staramy się zrealizować możliwie jak najdokładniej i jak najszybciej. Możliwość realizacji usługi online to dodatkowa oszczędność czasu – nie musisz go poświęcać na zgrywanie plików na dyski i spotkania z grafikiem. Przesłanie plików przez nasz formularz kontaktowy jest proste, intuicyjne i trwa zaledwie kilka sekund. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane usługą profesjonalnego wycinania zdjęć online.