Automatyczne wycinanie tła
usuwanie tła zdjęć
szparowanie
białe tło do zdjęć
zmiana tła na fotografii

Automatyczne wycinanie tła: aby produkty prezentowały się lepiej!

Automatyczne wycinanie tła to jedna z najczęściej używanych funkcji przy obróbce zdjęć. Dziś możliwości zaawansowanej edycji multimediów, w tym oczywiście zdjęć, są wręcz nieograniczone: i przekonał się o tym każdy, kto widział porównanie “przed” i “po”. Obróbka zdjęć na potrzeby firmowe nie służy naturalnie do tego, by wprowadzać w błąd klientów.

Jednak zaprezentowanie produktu w taki sposób, by widoczne były jego szczegóły, a także aby był dobrze wyeksponowany, to bardzo ważne kwestie – wręcz decydujące o tym, czy zdjęcie zwróci uwagę i skłoni potencjalnego klienta do zapoznania się z ofertą. Przyjęło się, że produkty są prezentowane na jednolitym, białym tle. Wówczas nic nie rozprasza uwagi, która może być skupiona właśnie na produkcie. Ekspozycja na białym tle sprawia również, że produkt prezentuje się estetycznie. Nie każdy ma jednak możliwość fotografowania produktów na idealnie białym tle. W takim przypadku można zrobić zdjęcie na jakimkolwiek tle, a następnie automatycznie je usunąć, zastępując je właśnie idealną bielą!

Automatyczne usuwanie tła na potrzeby użytku własnego

zdjęcie lightboxa, przedstawia kartonowe pudełko obłożone wewnątrz białym materiałem.Automatyczne usuwanie tła przydaje się również na użytek własny – jeśli robisz zdjęcia np. do portfolio fotograficznego (jak portrety) i nie masz odpowiedniej ścianki czy scenerii, która pozwoliłaby zaprezentować Ci w pełni umiejętności. Naturalnie usuwanie tła jest bardzo przydatne również wówczas, gdy obiekt uwieczniony na zdjęciu znajduje się na nieatrakcyjnym tle, które psuje efekt.

Zarówno potrzeb, jak i możliwości usuwania tła ze zdjęć jest sporo – dlatego nie musisz martwić się tym, że zdjęcie zostanie zepsute przez ten element!

Automatyczne usuwanie tła ze zdjęcia – zleć to specjalistom!

Automatyczne usuwanie tła ze zdjęcia to zadanie, które teoretycznie można wykonać samodzielnie, jednak warto zlecić je specjalistom – zwłaszcza, jeśli nie masz żadnego doświadczenia z obróbką fotografii. Osoby specjalizujące się w retuszu zdjęć dysponują nie tylko odpowiednią wiedzą, ale także doświadczeniem i specjalistycznymi narzędziami, dzięki czemu profesjonalna obróbka jest szybka. W dodatku efekty są bardzo naturalne – nikt nie zorientuje się, że zdjęcie było poddane edycji!

Automatyczne usuwanie tła w Szparowanie

W Szparowanie oferujemy profesjonalną i szybką obróbkę zdjęć. To między innymi automatyczne usuwanie tła, a także mnóstwo innych czynności, które sprawią, że zdjęcie będzie prezentować się profesjonalnie, a ingerencja w nie nie będzie widoczna.

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Z pewnością możemy zaoferować Ci szybką i profesjonalną usługę w tym zakresie.