Wektoryzacja bitmap - zamiana zdjęcia w wektor
wektoryzacja
postprodukcja
obróbka zdjęć
poprawa jakości zdjęcia

W pracy grafika bardzo często spotykam się z sytuacją, w której to klient podsyła materiały graficzne, które nie są najlepszej jakości. Są to bardzo często grafiki o małym rozmiarze, z niską ilością pikseli na cal. W sytuacji gdy materiały te mają zostać wydrukowane lub prezentowane w dużym rozmiarze dobrze jest zamienić je na wektory.

obraz zamieniony na wektor W tym procesie grupa pikseli o podobnym kolorze zostaje zamieniona na wektorowy kształy - zbiór takich kształtów stworzy obraz, który będzie można dowlonie powiększać lub zmniejszać bez utraty jakości. Logo w formie wektorowej można użyć zarówno na stronie internetowej, oraz wydrukowane na dużym formacie. Napisz do nas

obraz zamieniony na wektor

Wektoryzacja bitmap: łatwa i szybka poprawa jakości obrazu

Praca grafika z jednej strony jest satysfakcjonująca, z drugiej jednak: wymagająca i czasochłonna. Aby poznać jej wszystkie tajniki, potrzeba wiele czasu, praktyki i powtórzeń. Efekty są jednak zaskakujące: niejednokrotnie wręcz niewyobrażalne dla osób, które nie są związane z branżą.

Jednym z takich zaskakujących przykładów jest wektoryzacja bitmap. Mówiąc w dużym uproszczeniu: to zamiana obrazu bitmapowego na wektorowy. Dzięki temu można uratować niejeden obraz o niskiej rozdzielczości i wykorzystać go po przeróbce np. jako logo na stronę internetową – w doskonałej jakości!

Wektoryzacja to zadanie dla specjalistów!

O ile obróbka zdjęć w dość podstawowym zakresie, jak przycinanie, korekcja kolorów, cieni, nasycenia czy jasności to zadania, z którymi bez większych problemów poradzi sobie nawet zupełny amator, o tyle niektóre działania wymagają odpowiedniej wiedzy i oprogramowania.

Wektoryzacja to bez wątpienia jedno z takich właśnie zadań, z którym najlepiej poradzi sobie specjalista. Perfekcyjna jakość obrazu ma tym większe znaczenie, im do większego grona odbiorców docelowo on dotrze. Jeśli zaś chodzi o obraz do zastosowania firmowego – nie ma miejsca na najmniejszy błąd.

Jeśli więc efekty chcesz uzyskać szybko i mieć pewność, co do tego, że będą nieskazitelne, daj znam znać, czego potrzebujesz, a zrobimy to dla Ciebie!

Wektoryzacja illustrator – zrobimy to szybko w Szparowanie.pl

W Szparowanie.pl dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, w tym profesjonalnymi programami graficznymi, obsługiwanymi przez profesjonalistów. Wektoryzacja (Illustrator i wiele innych programów, jakimi dysponujemy, umożliwia to zadanie) jest dla nas zadaniem, z którym poradzimy sobie bez problemu.

Wiemy, jak czasochłonna i energochłonna jednocześnie jest obróbka zdjęć czy tworzenie grafiki. Wiemy również, że masz na głowie wiele innych zadań, często o wiele wyższej rangi, dlatego oferujemy Ci naszą pomoc. Zajmij się tym, co najważniejsze, a my w tym czasie podejmiemy się zadania obróbki zdjęć i grafiki w zakresie, jaki nam wskażesz!

Wektoryzacja zdjęć w Szparowanie – daj znać, czego potrzebujesz!

Ekipę Szparowanie.pl tworzą ludzie, którzy robią to, co lubią i są w tym doświadczeni. Do tego dysponujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi programami oraz sprzętem. To właśnie dlatego efekty pozytywnie Cię zaskoczą!

Daj nam znać, czego potrzebujesz, a szybko i sprawnie dostarczymy Ci rezultaty pracy. Nie ma takiego wyzwania związanego z edycją, które by nas przerosło!