Usuwanie tła z obrazka lub zdjęcia
usuwanie tła zdjęć
szparowanie
białe tło do zdjęć
zmiana tła na fotografii

zdjęcie lightboxa, przedstawia kartonowe pudełko obłożone wewnątrz białym materiałem. Dzięki usuwaniu tła z obrazka korzystniej zaprezentujesz swoje produkty! Nie bez powodu zabieg ten jest stosowany przez czołowe marki z wielu branż – od modowej aż po elektroniczną. Również nie bez powodu, największe serwisy aukcyjne wymagają od przedsiębiorców, aby oferowane przez nich produkty były wycięte ze zdjęcia i umieszczone na białym tle. Podnieś sprzedaż dzięki temu prostemu zabiegowi – zadbaj o profesjonalną prezentację swojej firmowej oferty!

Szparowanie – wycinanie przedmiotów i modeli ze zdjęć

Usuwanie tła z obrazka, wycinanie obrazków, szparowanie, izolacja – to kilka określeń oznaczających eliminację tła z obrazka. Po realizacji zamówienia prześlemy Ci gotowe pliki w jednym z kilku popularnych formatów. Wycięty przedmiot lub modela możesz umieścić na dowolnym tle i wykorzystać go na materiałach firmowych, a nawet wydrukować na odzieży.

Szparowanie.pl – dokładne usuwanie tła ze zdjęcia

Wiemy, jak ważna jest precyzja przy izolowaniu zdjęć. Jakość wykonanego szparowania ma bezpośrednie przełożenie na jakość materiałów, w których wycięty przedmiot zostanie wykorzystany. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, umiejętnościami i wszelkimi narzędziami potrzebnymi do dokładnego wycinania tła ze zdjęć i obrazków. Zresztą – jakość naszej usługi poznasz dzięki zdjęciu poglądowemu. Otrzymasz je po przesłaniu nam plików do wyceny – gratisowo i bez zobowiązań.

Usuwanie tła z obrazka – ile kosztuje?

Ile kosztuje usuwanie tła z obrazka? Wycena zlecenia jest uzależniona od czynników takich jak rozdzielczość zdjęcia, ilość zdjęć do wycięcia czy poziom trudności samego wycinania. Koszt wycięcia przedmiotu o regularnej krawędzi to zaledwie dwa złote. Zapraszamy do przesłania plików celem poznania szczegółowej wyceny – bez konieczności logowania i zakładania konta na stronie. Jednorazowo przyjmujemy paczki do 500 Mb. Jeżeli zlecenie przekracza tę wielkość, to zachęcamy do użycia innej formy transferu, takich jak link do pobrania zdjęć z serwerów zewnętrznych lub FTP.

Usuwanie tła z obrazka online – szybka realizacja zlecenia

Cechuje nas rzetelność, precyzja i krótki termin realizacji zleceń. Wiemy, że czas w biznesie jest nieocenioną wartością – dlatego zobacz, ile możesz go zaoszczędzić, powierzając nam realizację usługi wycinania obrazków online. Aby zlecić nam izolację przedmiotów, nie musisz nawet wstawać z fotela – skorzystaj z naszego intuicyjnego formularza kontaktowego i w kilka sekund prześlij nam paczkę zdjęć do wycięcia. Resztą zajmiemy się sami – zapraszamy do kontaktu osoby ceniące sobie precyzję, terminowość i profesjonalizm.