Wycinanie osoby ze zdjęcia
obróbka zdjęć
zdjęcia produktowe
obróbka packshot
efekt duch
invisible mannequin
obróbka zdjęć peoduktowych
postprodukcja

Wycinanie osoby ze zdjęcia – pozbądź się niechcianego elementu

Wycinanie osoby ze zdjęcia to jedna z częstych próśb kierowanych do osób zajmujących się obróbką fotografii. Każdy, kto choć raz stanął przed koniecznością samodzielnej edycji fotografii lub grafiki wie doskonale, że nie jest to łatwe zadanie. Choć dziś do dyspozycji jest wiele programów i narzędzi umożliwiających obróbkę zdjęć we własnym zakresie, to jednak warto pamiętać o tym, że o ile sprawdzają się one dobrze w przypadku fotografii na własny użytek (do rodzinnego albumu, na profil w mediach społecznościowych czy na pamiątkę), o tyle w przypadku zdjęć profesjonalnych (jak fotografie produktowe czy na strony internetowe) ta metoda może się nie sprawdzić.

W tych przypadkach nie ma miejsca na niedociągnięcia – w końcu zdjęcie jest wizytówką firmy! Dlatego profesjonalną obróbkę warto zlecić specjalistom.

Wycinanie osób ze zdjęcia – zleć to profesjonalistom

Wycinanie osób ze zdjęcia dokonane przez amatora może się udać, ale wcale nie musi. Chodzi nie tylko o stopień zaawansowania w posługiwaniu się programami do obróbki grafiki, ale także o pewne szczegóły, które – choć bywają niewidoczne na pierwszy rzut oka – zdradzają ingerencję w zdjęcie.

Na to nie możesz sobie pozwolić w żadnym wypadku, gdy fotografia ma być elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy lub ma prezentować produkt bądź reklamować usługę! Zleć to zadanie nam

maska w photoshopie

Wycinaniem osób ze zdjęcia zajmują się nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści. Dysponują programami niedostępnymi dla zwykłego użytkownika, a ich doświadczenie i zdolności w obróbce zdjęć sprawiają, że ingerencja i usunięcie elementu z fotografii pozostanie niezauważalne.

Wycinanie osób ze zdjęć i inne elementy obróbki – zostaw to nam!

Na szparowanie.pl możesz zamówić wiele usług związanych z profesjonalną obróbką fotografii. Wiemy, że niektóre czynności związane z tym są żmudne i czasochłonne – dlatego pozostaw je nam, a Ty w tym czasie zajmij się inną, bardziej satysfakcjonującą częścią swojej pracy. Wycinanie osób ze zdjęć, a także usuwanie tła, fotomontaże i wszelkie inne czynności wchodzące w zakres edycji to nasza specjalność.

Wycinanie postaci ze zdjęć na szparowanie.pl

Wycinanie postaci ze zdjęć wykonujemy szybko, rzetelnie i w rozsądnej cenie. To sprawia, że zaufały nam już dziesiątki klientów: zarówno prywatnych, jak i firm – w tym wielu fotografów, którym pomagamy w codziennej pracy, odciążając ich na etapie obróbki zdjęć. Skontaktuj się z nami i przedstaw zakres swoich potrzeb – zadziałamy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe!