Usuwanie tła
usuwanie tła ze zdjęcia
szparowanie
wycinanie zdjęć
białe tło

zdjęcie na niewłaściwym tleUsuwanie tła to jedno z najczęściej wykonywanych zadań w kontekście obróbki zdjęć w celu prezentacji w internecie. Obecnie przywykliśmy już do widoku produktów na białym tle w sklepach i reklamach internetowych, co więcej, zdjęcia nie prezentowane na białym tle wyglądają mało profesjonalnie i nie wzbudzają zaufania potencjalnych klientów.
Jest wiele powodów dla których decydujemy się aby usunąć lub zmienić tło w fotografiach. W zależności od przeznaczenia, czasem potrzebujemy zmienić tło na białe (lub inne jednolite), aby;

- zachować spójność designu naszej strony,
- idealnie komponowały się z innymi zdjęciami w kolekcji,
- wyglądały bardziej profesjonalnie,
- wyglądały czysto,
- zachęcały klienta do zakupu,

lub usuwamy tło całkowicie w celu;
- umieszczenia go na innym (np. dynamicznym) tle,
- dodania przedmiotu do kompozycji z innymi produktami,
itp.

Niezależnie od przeznaczenia i sposobu usunięcia tła, jest to czynność czasochłonna i wymagająca odpowiedniego doświadczenia. Istnieje wiele metod na pozbycie się tła zdjęcia, oraz kilka opcji utrwalenia tego podziału. Fotografowie najczęściej decydują się na oddzielanie tła metodami nieingerującymi w oryginalny obraz tj; ścieżka wektorowa lub maska. Dzięki tym metodom, są w stanie oddzielić obraz od tła w programie graficznym za pomocą jednego kliknięcia myszy, zachowując oryginalny obraz bez zmian.

Maska

maska zastosowana na zdjęciu

Ścieżka przycinająca

przykład zastosowania ścieżki przycinającej

Usuwanie tła ze zdjęć – postprodukcja
usuwanie tła zdjęć
szparowanie
białe tło do zdjęć
zmiana tła na fotografii

zdjęcie lightboxa, przedstawia kartonowe pudełko obłożone wewnątrz białym materiałem. Zajmujemy się profesjonalną obróbką zdjęć, czyli postprodukcją, a naszą naczelną usługą jest profesjonalne usuwanie tła. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia składające się nawet z dużych katalogów zdjęć. Co ważne, w naszym panelu możesz samodzielnie konfigurować wszelkiego rodzaju ustawienia domyślne, dzięki czemu uzyskasz sprawną korektę kolorów i idealnie spójne kompozycje na każdym z obrazów. Usuń tło ze zdjęcia za sprawą kilku prostych kliknięć – my zajmiemy się całą resztą, aby dostarczyć ci gotowe zdjęcia produktowe najwyższej jakości!

Usuwanie tła ze zdjęcia online – kompleksowa usługa

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie usuwanie tła ze zdjęć stanowi problem dla ich autorów czy grafików, którzy potrzebują profesjonalnych ujęć do wykonania różnego rodzaju materiałów reklamowych. Z tego powodu stworzyliśmy wygodny i niezwykle intuicyjny panel, który pozwala na szybkie usuwanie tła ze zdjęcia online, zachowując przy tym oryginalną jakość i rozdzielczość konwertowanych obrazów. Realizacja usługi jest niezwykle szybka, dlatego możesz otrzymać gotowe zdjęcia produktowe jeszcze tego samego dnia!

Usuwanie tła – stwórz profesjonalne zdjęcia produktowe

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim dla fotografów i pracowników branży e-commerce, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć produktowych. Usuwanie tła pełni w tym przypadku kluczową rolę, ponieważ wówczas możliwe jest efektowne wyeksponowanie danych produktów, dzięki czemu lepiej prezentują się one w grafikach reklamowych czy w katalogu ofertowym sklepu. Profesjonalne usuwanie tła ze zdjęcia online to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Wgraj swoje pliki i sprawdź, jakie to proste!

Usuń tło ze zdjęcia sprawnie i tanio!

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usuwanie tła ze zdjęć w rozsądnej cenie. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2009 roku, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam na realizację naszych usług na najwyższym poziomie. Skupiamy się wyłącznie na obróbce zdjęć produktowych, a nasze wewnętrzne procesy zakładają dostarczanie wysokiej jakości grafik w rozsądnej cenie. Koszt usługi uzależniony jest przede wszystkim od stopnia skomplikowania wycinanego elementu, tła, na jakim był fotografowany, rozdzielczości oraz ilości obrabianych zdjęć. Możemy jednak zapewnić, że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Usuń tło ze zdjęcia razem z nami szybko, sprawnie i tanio!